Rentgen a ultrazvuk Kroměříž

poliklinika nám. Míru 3760/11

Objednání  Kroměříž 

-  rentgenové vyšetření je   bez objednání  

- ultrazvuk on-line klikněte zde   ( břicho přednostně dopoledne,   prsa přednostně pondělí a čtvrtek odpoledne) 

- ultrazvuk telefonicky na 702 145 301 

 

 

Radiodiagnostické pracoviště se nachází na nové poliklinice v Kroměříži ve 2. patře. Nová poliklinika je umístěna u kruhového objezdu v centru města. Přístup a parkování z čelní strany budovy,  toto parkovitě je placené !!! Lze též parkovat na parkovišti s příjezdem ze Soudní ulice ze zadní strany budovy - které ale bývá také zcela zaplněné.  Možno parkovat i v ulici Soudní a nejlépe je parkovat  na Hanáckém náměstí a zejména za ním ,  kde je  více míst.  Z tohoto parkovistě je na polikliniku cca 300 metrů chůze pěšky.Pozor - budova polikliniky ze zadní strany není průchodná, musíte jít vždy jen předním vchodem.   Bezbariérový přístup je též jen z přední strany budovy.

RTG vyšetření

- při příchodu do čekárny předáte sestře v recepci žádanku a kartičku pojišťovny, recepční Vás zapíše do počítačového systému a sdělí Vám, kdy budete přibližně vyšetřen . Pořadí pacientů určuje  snímkující rtg laborantka - záleží na expozičním zatížením rtg lampy a na typu vyšetření - nelze tedy dodržovat přesně dobu dle Vašeho příchodu do ordinace . Rtg laborantka Vás pak sama vyzve  k vyšetření . Dopolední hodiny jsou více vytížené, předpokládejte čekací dobu kolem 1/2 hodiny.  Využívejte proto raději odpolední hodiny, kdy budete vyšetřeni prakticky bez čekání. Po vyšetření Vám můžeme na Vaši žádost vypálit se snímky - cena v den vyšetření je 30 ,- Kč, snímky vypálíme ihned. Pokud budete požadovat vypálení snímků dodatečně,  termín je do druhého dne, cena je 60,-Kč.  Poslání snímků ePascem internetem na žádost pacienta je 60,-Kč. 

Ordinační hodiny   Pondělí 7 - 15,30  ,  Úterý, Středa , Čtvrtek 7 - 14,30, Pátek 7 - 13, 30 : Polední přestávka denně 12 - 13 hodin . 

Ultrazvukové vyšetření

- je lepší se objednat ( on-line nebo telefonicky ) . Bez objednání budete vyšetřeni do naplnění denní kapacity  .

Ultrazvuk  prsů -  s růžovou žádankou

- pozor - ultrazvukové vyšetření prsů vždy jen s telefonickým objednáním  na telefonu 774 725 134 !!

Statim vyšetření -

jde o vyšetření pacientů v ohrožení zdraví či života  a  která musí telefonicky domluvit odeslílající lékař s vyšetřujícím lékařem  - radiologem  . U domluvených statim vyšetření mají tito pacienti přednost před ostatními a jsou vyšetřeni ihned dle domluvy s odesílajícím lékařem .

Vyšetření statim, která telefonicky odesílající lékař nedomluví s naším vyšetřujícím lékařem - tito pacienti jsou vyšetřeni dle rozhodnutí radiologa ( obvykle do 1 až 2 hodin, nemají žádnou přednost před objednanými pacienty ) .